درباره سامانه 10004320 :

سامانه 10004320 مبتکر بانک جامع اشیاء گم شده کشور افتخار دارد خدمتی نوین را در راستای مدارک و اشیاء گم شده و سرقتی عرضه نماید.

 

آیا میدانید : در هر روز بیش از 12.500 فقره انواع مدارک در ارگانهای مختلف از قبیل پست ، مترو ، راه آهن ، اتوبوسرانی ، تاکسیرانی و ... پیدا میشود؟
آیا میدانید : هم اکنون حدود 2.500.000 فقره مدرک پیدا شده در دست مردم می باشد؟
آیا میدانید : درصورت گم شدن و یا حتی به سرقت رفتن مدارک، نیازی به صدورالمثنی نمیباشد و شما میتوانید فقط با ثبت نام در بانک اطلاعاتی سامانه 10004320 در درصد بالایی از موارد ، اصل مدرک خود را بیابید.
آیا میدانید : فقط در تهران سالانه بیش از 75 میلیارد تومان برای گرفتن مدارک المثنی هزینه میشود؟
آیا میدانید : با سراسری شدن این طرح از چه تعداد سفرهای درون شهری و برون شهری جهت اخذ مدارک المثنی جلوگیری میشود؟
آیا میدانید : در آینده نزدیک علاوه بر تمامی مدارک و کارتهای شناسایی میتوانید اشیاء سریال دار، اتوموبیل و حتی اشخاص مفقودی را از طریق 10004320 پیدا نمایید؟
آیا میدانید :  10004320 در صدد است جشنواره امانت داران برگزار کند و به امانت داران نمونه جوایز نفیس اعطا نماید؟

شما میتوانید اشیاء و مدارک گمشده و حتی سرقتی خود را در سطح کشور نزد ما جستجو کنید. کافیست به سایت  www.10004320.com مراجعه نموده و جستجو ، اطلاع رسانی مدارک و اشیاء گمشده و سرقتی خود مانند شناسنامه ، کارت ملی ، گواهینامه ، گذرنامه ، مدارک خودرو و کارتهای شناسایی و ... را به ما بسپارید و از پرداخت هزینه های گزاف و مراجعات مکرر به ادارات مختلف جهت دریافت مدارک المثنی خودداری نمایید.

با انجام اقدامات نظرسنجی از مردم و مطالعات امکان سنجی از جامعه هدف، تلاش دو ساله ای را آغاز نمودیم. پس از حل مسائل قانونی، تهیه نرم افزار و ایجاد بانک اطلاعات گمشده ها و سرقتی ها و بانک اطلاعات پیدا شده ها ، در سال 1392 شروع به عرضه خدمات در زمینه مدارک گمشده نمودم.

ویژگی های کار : 10004320 واقعا غیر قابل رقابت و ارزان قیمت بوده و از هر نظر مورد قبول مردم واقع شده است. بصورتی که برای اولین بار در جهان با کنار زدن تمام قوانین تجارت ، فاز جدیدی از درآمد را به وجود آورده است که مژدگانی نام دارد.

مخاطرات و دشواری های مسیر و مشوقها و عوامل انگیزشی : خطر از دست دادن سرمایه، آبرو و موقعیت اجتماعی، عدم پذیرش برخی مدیران، مخالفت های مقطعی، بوروکراسی اداری و مخاطراتی از این دست در مراحل اولیه کار تهدیدآمیز بوده و عبور از آنها ریسک بالایی محسوب میشود.

نقش این خدمت در توسعه کشور: جمعیت هفتاد میلیونی کشورمان و تعداد کارتهای شناسایی و مدارک بسیار متنوع، ایجاد شبکه ای منسجم و قوی برای یاری رساندن به هموطنان در هنگام اضطرار را ضروری میسازد. با توجه به امکان صرفه جویی مبلغ 83 میلیون دلار در سال برای کشور، همچنین کاهش حداقل روزانه 15000 مورد سفرهای غیرضروری در کشور، کاهش آلودگی هوا، صرفه جویی در مصرف سوخت و صرفه جویی در اوقات مردم و دولت ، این نقش نمایان میشود.

کاهش وقوع جرم از طریق جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از مدارک، ایجاد شبکه ای قوی برای وصل پیداکنندگان و گم کنندگان به همدیگر و آرامش روحی روانی بالا برای کسانی که مدارک اصلی مفقود ده خود را بدست می آوردند، این نقش را پررنگ میسازد.

ثبت کارنامه موفق در مدت کوتاه شروع فعالیت، ایجاد موجی عظیم در راستای تحویل مدارک و ادامه روند صعودی آن ، استقبال گسترده مردم، آمادگی نرم افزاری  سایت www.10004320.com و سامانه پیام کوتاه 10004320 ، علاقه و نیاز شدید مردم به تسهیل امور گمشده ها ، وجود بستر بسیار مناسب جهت نیل به اهداف ، افق های نوینی را پیش رو گسترده است.

چشم انداز کلان ترسیم شده ما : در چشم انداز کلان این پروژه ملی باید با اجرای مرحله کشوری برای ایرانیان در تمام جهان گامی به سوی خدمتی بزرگ برداشت. این چشم انداز وقتی دیدنی تر میشود که فاصله مفقود شدن و پیدا شدن را به چند دقیقه و حتی کمتر برسانیم.

در طول مدت فعالیت توانسته ایم به موفقیت های ذیل دست یابیم :

1- افتتاح وب سایت www.10004320.ir
2- افتتاح سامانه هوشمند پیام کوتاه 10004320
3- تکمیل نرم افزار

4- ایجاد پروژه آنی یاب در تمام دنیا با برنامه ریزی و اجرا در تمام طیف اشیاء و کالاها

 

 کاربران آنلاین : 1 نفر   ،  بازدید امروز : 37 بار   ،  بازدید دیروز : 25 بار   ،  بازدید کل : 195570 بار


تمامی حقوق مادی و معنوی برای سامانه 10004320 محفوظ است . 1392©
Copyright © 2014 | www.10004320.ir| all right reserved

Designed and Powered By : Pooyesh Birjand IT